Strani nogomettako ti je to...

Ivan Perišić i njegov klub doživjeli neviđen debakl i sramotu za povijest u borbi za Ligu prvaka

23. travnja 2023. - 17:22

U susetu izravnih konkurenata za mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone Newcastle United je na svom terenu deklasirao Tottenham Hotspur sa 6-1 (5-0) u susretu 32. kola engleskog nogometnog prvenstva.

Nakon manje od 10 minuta već je bilo 3-0 za "svrake", dvostruki strijelac bio je Murphy (1, 9), a jednom je tragično lošeg Llorisa svladao i Joelinton (6). No, niti tu nije bio kraj mukama "pijetlova", švedski napadač Isak (19, 21) je dodao još dva gola i nakon samo 20-ak minuta igre bilo je nestvarnih 5-0.

Lloris je na poluvremenu zamijenjen, Kane (49) je uspio smanjiti na 5-1, da bi Wilson (67) sredinom nastavka postavio konačni rezultat.

Ivan Perišić odigrao je čitav susret za Tottenham koji je peti na ljestvici sa 53 boda, šest manje od trećeg Newcastlea i četvrtog Manchest...

27. travanj 2024 05:20