Strani nogometžuta podmornica

Iskoristili kiks Real Madrida: Villarreal pobjedom nad Valencijom stigao do prvog mjesta, Sociedad razbio u gostima Betis

18. listopada 2020. - 23:04

U posljednjoj utakmici 6. kola španjolskog prvenstva Real Sociedad je kao gost svladao Betis sa 3-0 (1-0) i zasjeo na vrh ljestvice.

Momčad iz San Sebastiana povela je u 43. minuti pogotkom Portua. Na 2-0 je povisio Oyarzabal iz kaznenog udarca u 74. minuti, a konačnih 3-0 postavio je Januzaj u 89. minuti.

Baskijci su vrlo dobro započeli sezonu u domaćem prvenstvu, a u četvrtak Real Sociedad dolazi na Rujevicu, gdje će ih Rijeka ugostiti u prvom kolu skupine F Europske lige.

Real Sociedad je u šest utakmica u Primeri sakupio 11 bodova, kao i Villarreal, ali baskijska momčad ima bolju gol-razliku. Iza vodećeg dvojca su Real Madrid, Getafe, Cadiz i Granada sa po 10 bodova, a Betis je sedmi sa devet.

Villarreal je kao domaćin u nedjelju pobijedio Valenciju sa 2-1 (1-1). Pobjedu "žuto...

08. svibanj 2024 06:46