Strani nogometzaboravili na obranu

Golijada u Italiji, na pet utakmica 28 golova: Sassuolo spektakularno preokrenuo vodstvo Bologne i izbio na drugo mjesto

19. listopada 2020. - 00:02

Izrazito efikasnu nogometnu nedjelju u Italiji zaključili su Roma i Benevento susretom sa sedam pogodaka, a slavio je domaćin sa 5-2.

Ukupno je u nedjelju u pet utakmica postignuto 28 golova što je sjajan prosjek od 5.6 pogodaka po utakmici.

Roma je dobila Benevento sa 5-2, Sassuolo je kao gost pobijedio Bolognu sa 4-3, Udinese je sa 3-2 slavio protiv Parme, Cagliari je na gostovanju identičnim rezultatom porazio Torino, dok su Spezija i Fiorentina odigrali 2-2.

Benevento je hrabo ušao u susret u Rimu i već u petoj minuti gosti su poveli golom Gianluce Caprarija. Međutim, Roma je do poluvremena okrenula rezultat preko Pedra (11) i Edina Džeke (35). Gianluca Lapadula je u 55. minuti izjednačio pogodivši odbijanac nakon što je promašio kazneni udarac. Pucao je u donji lijevi kut, al...

20. travanj 2024 02:42