Strani nogometriješeni papiri

Dobio priliku među pričuvama: hrvatski nogometni napadač Petar Musa zabio dva gola za Benficu protiv trećeligaša

28. srpnja 2022. - 08:59

Hrvatski nogometni napadač Petar Musa (24) zabio je u dva gola u pobjedi Benfice od 3-1 nad portugalskim trećeligašem Amorom.

Benfica je u svom kampu ujutro odigrala prijateljsku trening utakmicu pruživši priliku igračima koji u prethodnoj utakmici s Newcastleom nisu dobili dovoljnu minutažu, priopćio je klub iz Lisabona.

Musa, koji je ljetos došao iz Boaviste, zabio je prva dva gola za vodstvo od 2-0.Večer ranije je Benfica na svom terenu svladala engleskog prvoligaša Newcastle 3-2, osvojivši tradicionalni “Eusebio Cup”, no Musa je taj susret odgledao s klupe za pričuve. Prije pet dana je ušao u 78. minuti prijateljske utakmice u kojoj je Benfica s 4-2 svladala novog španjolskog prvoligaša Gironu.

Benfica će prvu službenu utakmicu igrati u utorak 2. kolovoza protiv dan...

25. travanj 2024 14:33