Strani nogometpornuli velikani

Konačno dobio pravu priliku: zaigrao i hrvatski reprezentativac u derbiju, ali samo jedno poluvrijeme

23. studenog 2019. - 23:57

U susretu 13. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan i Napoli su odigrali 1-1.

Bio je to ogled dva posrnula talijanska velikana. Milan je susret dočekao na skromnom 14. mjestu, a Napoli na sedmoj poziciji, ali uzdrman sukobom predsjednika i igrača.

Gosti su poveli u 24. minuti golom Rodriga Lozana, no samo pet minuta kasnije izjednačio je sjajnim golom s ruba kaznenog prostora Giacomo Bonaventura. I bilo je to sve vrijedno spomena.

Milan je ovim bodom prekinuo niz od dva uzastopna poraza, dok Napoli već pet kola ne zna za pobjedu.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić igrao je za Milan prvih 45 minuta, a u poluvremenu je ostao u svlačionici zbog ozljede.

27. travanj 2024 01:30