Strani nogometliga prvaka

Pašalić zabio za bod, PSG osigurao prolaz, Real uvjerljiv, katastrofa u Beogradu

7. studenog 2019. - 00:13

Nogometaši Bayerna, Juventusa i PSG-a izborili su osminu finala Lige nakon susreta 4. kola u srijedu.

U skupini A PSG je dva kola prije kraja osigurao osminu finala minimalnom pobjedom (1-0) u Parizu nad Club Bruggesom. Parižani su poveli golom Icardija i očekivala se uvjerljiva pobjeda francuskog prvaka. No, Belgijanci se nisu dali, a u 76. minuti njihov napadač Diagne je promašio kazneni udarac jer je njegov šut s "bijele točke" obranio vratara Navas. Matej Mitrović je ostao na klupi Bruggesa.

Real je na Bernabeu uvjerljivom pobjedom protiv Galatarasaya (6-0) učvrstio drugo mjesto u skupini. Real je već nakon samo 13 minuta vodio s 3-0, uz dva gola Brazilca Rodryga i Ramosa iz penala, a u 45. minuti pogodio je i Benzema, koji je bio strijelac i za 5-0 u 81. minuti. Luka Modrić...

27. travanj 2024 04:10