Strani nogometBod ispred atletica

Real Madrid pobjedom izbio na vrh ljestvice: brazilski tinejdžeri svojim golovima 'kraljevskom klubu' osigurali bodove, Joviću VAR 'ukrao' prvijenac

26. rujna 2019. - 01:08

Nogometaši Real Madrida svladali su Osasunu sa 2-0 (1-0) u utakmici 6. kola španjolskog prvenstva, odigranoj u srijedu na stadionu Santiago Bernabeu, te su sa 14 bodova izbili na vrh ljestvice, s bodom više od gradskog rivala Atletica koji je sa 2-0 (1-0) slavio kod Mallorce.

Realu su četvrtu ovosezonsku pobjedu donijeli brazilski tinejdžeri. Devetnaestogodišnji Junior Vinicius je pogodio u 36. minuti za vodstvo, a 18-godišnji Rodrygo, koji je zamijenio sunarodnjaka u 71. minuti, postigao je svoj premijerni pogodak za "kraljevski klub" u prvom dodiru s loptom.

Postigao je Real još jedan pogodak, ali je VAR srbijanskom napadaču Luki Joviću 'ukrao' prvijenac u dresu madridskog kluba, zbog toga što je za dužinu stopala bio u zaleđu.

Luke Modrića zbog ozljede nije bilo u sastavu R...

26. travanj 2024 17:37