Strani nogometkvalifikacije za EURO 2020

Španjolci se namučili, Kosovo iznenadilo, Srbi i Slovenci uvjerljivi

11. lipnja 2019. - 00:45
spainn

U najzanimljvijem dvoboju kvalifikacija za EURO 2020 igranim u ponedjeljak Španjolska je u Madridu pobijedila Švedsku s 3-0 i ostala na vrhu skupine s maksimalnih 12 bodova.

U skupini F Španjolci su se na Santiago Bernabeu ipak jako mučili sa žilavim Šveđanima, u prvom dijelu im je poništen i regularni pogodak, a u 63. minuti dosuđen je penal kojeg je realizirao Sergio Ramos. U 84. minuti Morata je iz novoga penala zabio za 2-0, a dvije minute kasnije Oyazabal povećava na konačnih 3-0.

U ovoj skupini Rumunji su s uvjerljivih 4-0 prošli gostovanje kod Malte, dok je na Farskim otocima Norveška došla do trijumfa 2-0 i golovima Johsena.

U skupini A Kosovo je u sjajnoj utakmici slavilo kod Bugarske s 3-2 golom Rashanija u 93. minuti, dok je Češka slavila protiv Crne Gore s gl...

26. travanj 2024 06:53