Strani nogometludi preokreti

Kramarićev sretni 13. gol u Bundesligi ove sezone: Borussia se vratila na vrh pogotkom Reusa u sudačkoj nadoknadi

17. ožujka 2019. - 00:46
2018-09-19T181425Z_183335620_RC15A0966E10_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-SHK-TSG.JPG

Golom Marca Reusa u drugoj minuti sudačke nadoknade Borussija Dortmund je u Berlinu pobijedila Herthu sa 3-2 i preuzela vodstvo na ljestvici s tri boda više od Bayerna koji ima utakmicu manje.

Hertha je vodila 1-0 i 2-1, no Borussija se oba puta vratila, a potom u drugoj minuti nadoknade izborila iznimno važnu pobjedu.

Borussija je zasluženo slavila, a tijekom utakmice je imala 25 udaraca i 10 kornera.

Berlinski sastav je poveo u 4. minuti golom Salomona Kaloua nakon pogreške gostujućeg vratara Romana Burkija. Deset minuta kasnije izjednačio je Thomas Delaney, no Kalou je u 35. minuti iz kaznenog udarca ponovo doveo domaćine u vodstvo. Izjednačio je Dan Zagadou u 49. minuti.

Hertha je u 85. minuti ostala s igračem manje nakon što je isključen Jordan Torunarigha, a Borussija je igra...

27. travanj 2024 04:08