Strani nogometšpanjolska primera

Rakitić asistirao protiv svog bivšeg kluba: prvaci se dvaput vraćali zahvaljujući majstorijama Lea Messija

24. veljače 2019. - 00:38
2019-02-23T170549Z_131009126_RC15403CB580_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-SEV-FCB.JPG

Kapetan Barcelone Leo Messi odveo je svoju momčad do još jedne pobjede postigavši 'hat-trick' u trijumfu Katalonaca na gostovanju kod Seville 4-2 (1-2) u utakmici 25. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Domaća momčad je na svom Sanchez Pizjuanu dvaput imala vodstvo, ali su se aktualni španjolski prvaci dvaput vraćali zahvaljujući majstorijama Lea Messija.

Sevilla je povela nakon dobro izvedenog kontranapada pogotkom Jesusa Navasa u 22. minuti. No, već četiri minute poslije Messi je izjednačio. Loptu mu je ubacio hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić, a Argentinac iz voleja svladao Vaclika. Sevilla je na poluvremenu imala prednost zahvaljujuči pogotku Mercada u 42. minuti.

U drugom poluvremenu na scenu je stupio Messi. U 67. minuti se Ousmane Dembele probio po desnoj stran...

27. travanj 2024 04:58