Strani nogometbundesliga

Rebić zabio sedmi prvenstveni gol: sjajan udarac s vrha kaznenog prostora, vratar je bio nemoćan

26. siječnja 2019. - 21:41

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić bio je strijelac za Eintracht iz Frankfurta koji je u susretu 19. kola njemačkog prvenstva odigrao 2-2 (1-1) na gostovanju kod Werdera u Bremenu.

Rebić je sjajnim udarcem s vrha kaznenog prostora pogodio gornji kut nemoćnog vratara Werdera Pavlenke i tako poravnao na 1-1. Bio je to njegov sedmi prvenstveni gol ove sezone.

Werder je poveo sa 1-0 preko Eggesteina (27), a do nove prednosti od 2-1 domaće je doveo Harnik (52) da bi bod Eintrachtu osigurao Haller (68-11m).

Ranije u subotu je napadač hrvatske reprezentacije Andrej Kramarić postigao je dva pogotka u 4-2 (1-1) gostujućoj pobjedi Hoffenheima protiv Freiburga. Kramarić je u 59. minuti iskoristio kazneni udarac kojim je doveo svoju momčad u vodstvo od 2-1, da bi u 72. minuti iz protuna...

26. travanj 2024 17:08