Juventus s igračem manje ostao neporažen, Mandžukić asistirao Ronaldu za izjednačenje na gostovanju u Bergamu

26. prosinca 2018. - 18:45

Talijanski nogometni prvak Juventus ostao je neporažen u ovoj sezoni Serie A i nakon 18. kola u kojemu je odigrao 2-2 (1-1) na gostovanju kod Atalante u Bergamu gdje je morao nadoknađivati zaostatak od jednog pogotka i to s igračem manje na terenu.

Juventus je poveo već u 2. minuti autogolom Djimsitija, no Atalanta je preokrenula s dva pogotka Zapate u 24. i 56. minuti. U međuvremenu je i Juventus ostao s igračem manje jer je u 53. minuti Bentancur dobio drugi žuti karton, no u 78. minuti je Criatiano Ronaldo u gužvi glavom uspio poravnati na 2-2 nakon što ga je uposlio bivši hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić.

Bila je ovo tek druga utakmica Juventusa u prvenstvu ove sezone u kojoj nije slavio, sada ima 16 pobjeda uz dva neodlučena rezultata te je uvjerljivo vodeći sa 50...

26. travanj 2024 22:28