Strani nogometpremier league

Veliko slavlje Southamptona, pobjednika je odlučila velika pogreška vratara Arsenala

16. prosinca 2018. - 18:13

U susretu 17. kola engleskog nogometnog prvenstva Southampton je priredio iznenađenje pobijedivši Arsenal sa 3-2, dok je Chelsea na gostovanju porazio Brighton sa 2-1.

Southampton i Arsenal su na stadionu St Mary's odigrali sjajnu utakmicu, a na koncu su slavili domaćini sa 3-2 upisavši prvu pobjedu u posljednjih 13 kola, dok su 'Topnici' prekinuli niz bez poraza koji je trajao 14 kola.

Southampton je vodio 1-0 i 2-1, Arsenal se oba puta vratio, no kada je Charlie Austin zabio za 3-2 u 85. minuti iskoristivši poklon njemačkog vratara Bernda Lena, gosti nisu uspjeli i treći put poravnati.

Domaćin je poveo u 20. minuti golom Daniela Ingsa, a izjednačio je Henrik Mihtarjan osam minuta kasnije. Ings je svojim drugim golom na utakmici u 44. minuti doveo 'Svece' u novo vodstvo, no armensk...

26. travanj 2024 08:53