Strani nogometrusko prvenstvo

Vlašić nastavlja s odličnim igrama: zabio gol i spasio CSKA od poraza

23. rujna 2018. - 22:04

Mladi hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić nastavlja s odličnim igrama u redovima moskovskog CSKA. U derbiju osmog kola ruskog prvenstva CSKA i Spartak su odigrali 1-1, a pogodak za domaćine zabio je Vlašić.

Gosti su poveli u 30. minuti golom Brazilca Fernanda, a Vlašić je zabio za 1-1 u 63. minuti. Mladi Splićanin je tako drugi susret u nizu spasio CSKA od poraza. U srijedu je upisao pogodak i asistenciju u susretu Lige prvaka protiv Viktorije Plzen, a večeras pogodak za 1-1.

U drugom nedjeljnom susretu Zenit je pobijedio Lokomotiv 5-3. Zenit je poveo golom Olega Šatova u 13. minuti, no četiri minute kasnije izjednačio je Dmitri Barinov i do kraja poluvremena više nije bilo golova. Domaćin je praktički prelomio utakmicu u prvih 20 minuta nastavka postigavši tri gola, a strije...

26. travanj 2024 00:06