Hrvatski reprezentativac oduševio na San Siru: zabio pogodak i dvaput asistirao Icardiju

31. ožujka 2018. - 21:35
2018-03-11T212230Z_1446874372_RC1F093F24A0_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-INT-NAP.JPG

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić postigao je jedan pogodak na asistenciju Marcela Brozovića i dvaput asistirao Mauru Icardiju za pobjedu Intera nad Veronom od 3-0 (2-0) u utakmici 30. kola talijanskog prvenstva, odigranoj u subotu na milanskom San Siru.

Već u prvoj minuti dvoboja Perišić je odličnim dodavanjem izbacio Icardija na brisani prostor ispred gostujućeg vratara, što je argentinski napadač iskoristio za svoj 23. pogodak u Serie A u ovoj sezoni. U 13. minuti sličnu akciju izveo je hrvatski duet u crno-plavom dresu. Marcelo Brozović je bio asistent, a Ivan Perišić hladnokrvni realizator. U 49. minuti Icardi je postigao i 24. ovosezonski prvenstveni pogodak, nakon što je Perišić oduzeo loptu, probio se po lijevoj strani i prizemnim dodavanjem pronašao Argentinca n...

26. travanj 2024 19:10