Španjolska uvjerljiva protiv Salvadora

8. lipnja 2014. - 13:02
David Villa je sinoć bio dvostruki strijelac u pobjedi Španjolske od 2-0 nad Salvadorom u zadnjoj pripremnoj utakmici prije početka svjetskog prvenstva u Brazilu.

To je ujedno 58. gol Davida Ville za španjolsku reprezentaciju. Španjolska je dominirala cijelu utakmicu nad Salvadorom osiguravši si uvjerljivu pobjedu i sada mirno može čekati prvi ogled na SP-u u Brazilu protiv Nizozemske u petak.

Igrači Vicentea Del Bosquea propustili su šansu za rano vodstvo kada je Diega Costu u kaznenom prostoru srušio vratar Henry Hernandez, a Cesc Fabregas nije realizirao jedanaesterac.

Vill je ušao u igru nakon odmora i doveo je Španjolsku u vodstvo u 60. minuti nakon dodavanja Sergia Ramosa.

Sergio Busquets je propustio priliku da poveća na 2-0 u 80. minuti, kada je vratar David De Gea debi...
27. travanj 2024 01:30