Strani nogometliga prvaka

City protutnjao Kijevom, remi u Eindhovenu

24. veljače 2016. - 23:33

U prvom susretu osmine finala Lige prvaka u Eindhovenu su nogometaši PSV i Atletico Madrida su odigrali bez golova, 0-0. Uzvrat je 15. ožujka u Madridu.

U očekivano tvrdoj utakmici u Eindhovenu sve vrijedno spomena se događalo u prvom dijelu, dok je drugi dio bio "uspavanka". PSV je od 67. minute igrao bez isključenoga Gastona Perreira, ali Atletico nije uspio realizirati brojčanu nadmoć.

Već na samom početku španjolski sastav je propustio ogromnu priliku. Vietto je krenuo sam prema vratima domaćina, prebacio vratara Zoeta, no s gol-crte pogodak spašava Bruma. U 30. minuti ukazala se još bolja prilika za Atletico - Griezmann je krenuo sam prema vratima, a nizozemski vratar čudesno brani njegov udarac. Dvije minute kasnije stopostotna šansa za PSV, Locadia puca iz blizine, a Slov...

30. travanj 2024 21:57