Chelsea nastavio seriju očajnih rezultata, Perišić asistent u domaćem porazu Tottenhama

15. travnja 2023. - 18:47

Nogometaši Chelsea nastavili su seriju očajnih rezultata nakon što su u susretu 31. kola engleskog prvenstva na Stamford Bridgeu izgubili od Brighton & Hove Albion sa 1-2.

Bio je to treći uzastopni poraz "Bluesa" u svim natjecanjima, te četvrti u posljednjih pet susreta nakon kojeg su ostali na 11. mjestu ljestvice daleko od plasmana u europske kupove.

"Bluesi" su poveli više sretno nego spretno u 13. minuti golom Conora Gallaghera. Veznjak Chelsea je pucao s ruba kaznenog prostora, lopta je pogodila jednog od gostujućih igrača, promijenila smjer i ušla u mrežu pored nemoćnog vratara Roberta Sancheza.

Međutim, ostatak prvog dijela pripao je gostima koji su izjednačili u 42. minuti golom Daniela Welbecka. Brighton je u prvom dijelu imao još nekoliko opasnih prilika, no Kepa Arriz...

10. svibanj 2024 03:15