Strani nogometPremier liga

Arsenalu važna tri boda u utrci za prvaka, Southampton se bez Hrvata zacementirao na dno

Piše HINA
25. veljače 2023. - 19:04

Nogometaši Arsenala ostvarili su minimalnu, ali važnu pobjedu 1-0 na gostovanju kod Leicester Cityja, koja je "topnicima" donijela pet bodova prednosti pred Manchester Cityjem u borbi za naslov prvaka.

Pobjednički pogodak postigao je Brazilac Gabriel Martinelli u 46. minuti, na dodavanje Trossarda.

Arsenal je još dvaput tresao mrežu domaće momčadi, ali su oba puta golovi poništeni - Trossardov u prvom poluvremenu, zbog prekršaja u začetku akcije koja je prethodila pogotku, te Sakin u drugom dijelu, jer je dodavač Martinelli bio u zaleđu kad mu je upućena lopta.

Arsenal je iz 24 nastupa sakupio 57 bodova, pet više od aktualnog prvaka Manchester Cityja. Leicester City je sa 24 boda ostao na 14. poziciji. ali je samo tri boda iznad zone ispadanja u kojoj su se dogodile pretumbaci...

19. travanj 2024 06:47