RukometSTRUČNO OKO

Srhoj: Crna Gora nije bila pravi protivnik

5. siječnja 2019. - 10:57
hrvatska_crna_gora26-040119

Momčad koja je igrala u prve 22 minute trebala bi biti najbliže našem udarnom sastavu, vanjski igrači Duvnjak, Cindrić i Stepančić, krila Horvat i Štrlek te Šušnja ili Musa na crti trebali bi biti nositelji naše igre u napadu na Svjetskom prvenstvu. Oni to prvo poluvrijeme nisu baš odigrali onako kako smo očekivali, ne znam je li to zato što su presigurni da su na popisu za Njemačku i Dansku ili smo možda skrivali adute, ali sigurno je da oni mogu puno bolje. To su sve igrači koji su iskusni, igraju vani u velikim klubovima i uz nekoliko mladih, koji pokazuju želju i energiju, imamo velike šanse ići prema završnici SP-a - kaže nam Vatromir Srhoj.

- Svidio mi se prelazak na obranu 5-1 u drugom poluvremenu, Mandić je kao prednji odigrao vrlo dobro. Mislim da bi nam na...

27. travanj 2024 06:08