Ostalofutsal

Pula slavila protiv Crnice i izborila polufinale Kupa

17. veljače 2023. - 17:40

Nakon Murtera, polufinale Hrvatskog malonogometnog kupa nije uspjela izboriti još jedna momčad iz Šibensko-kninske županije, Crnica je poražena od Stanoinvesta Futsal Pule s 3:0. Sve do 35. minute jedini gol na utakmici bio je onaj iz 13. minute, kada je Ramić zabio nakon lijepe kombinacije s Osredkarom. Prethodno je mogla voditi i Crnica, ali je Radić u 6. minuti iz daljine pogodio stativu.

U drugom poluvremenu Šibenčani su imali dvije dobre prilike za izjednačenje, sami pred vratarom Milanovićem bio je Žilić, a poslije i Anderson, ali nisu uspjeli zabiti. U 35. minuti Prelčec je zabio za 2:0, našao se sam pred Luketinom, bivšim vratarom Puljana, i preko njega pogodio rašlje. Crnica se zatim pokušala s golmanom-igračem vratiti u utakmicu, ali nisu uspjeli, a u zadnjoj minuti Bili...

23. travanj 2024 16:30