Ostaločetiri pobjede i dva remija

Odličan vikend dalmatinskih momčadi u Prvoj HMNL

22. listopada 2018. - 11:18

U trećem pokušaju malonogometaši Splita došli su do prve prave pobjede. Ona u prvom kolu nad Alumnusom oduzeta im je „za zelenim stolom“, no ova protiv Broda 035 na Gripama je čista. Završilo je 2:1, strijelci za Splićane bili su Kosor (1.) i Suton (22.), a za goste Gačić (24.). Do kraja susreta mogao je Split povisiti prednost, ali su i gosti mogli do poravnanja da nije bilo sjajnog vratara Luketina.

Radovao se i drugi splitski predstavnik, Universitas, koji je iznenadio Osijek u gostima 5:2! Domaćin je poveo u 4. minuti, a onda je uslijedio preokret preko Tustonjića, Šuljića i A. Peše. Osijek je smanjio na 3:2, da bi u posljednjoj minuti pogodili Crnjac i opet Šuljić za potvrdu povijesnog trijumfa, prvog gostujućeg u prvoligaškom društvu.

Square je s 4:2 protiv Al...

26. travanj 2024 07:53