Kaštelani se porazom oprostili od Srednjoeuropske lige

Piše Hrvoje Hrgović
31. siječnja 2018. - 22:40
kastela_odbojka5-280118

Kaštelani su se porazom oprostili od ovosezonske Srednjoeuropske lige, vodstvo od 2:0 nije im bilo dovoljno da upišu pobjedu, Zagrepčani su napravili veliki preokret te na kraju slavili.

Rezultatskog značaja nije bilo ni jednima ni drugima, no kaštelanski odbojkaši htjeli su se iskupiti navijačima za poraz protiv istog protivnika prošlog vikenda.

Skoro im je pošlo za rukom, dosta dobro odigran prvi set u kojem su konstantno imali solidno vodstvo (8:5, 16:13, 21:17) te drugi u kojem su u tijesnom kraju ostali hladne glave (16:7, 21:18) gotovo su zagarantirali pobjedu.

Međutim, prekvalitetni su Zagrepčani da bi tek tako pali bez ispaljenog metka. Treći set također u početku zaostaju, no negdje sredinom seta preokreću rezultat te uskoro smanjuju i ukupni zaostatak. Puno lakše su upis...

26. travanj 2024 19:01