Veliki preokret Atlante u Houstonu, nastavljena šuterska agonija Kylea Korvera

30. prosinca 2015. - 12:30
Košarkaši Atlante slavili su na gostovanju u Houstonu sa 121-115, iako je domaća momčad nakon prvog poluvremena vodila 71-56, a najbolji šuter Hawksa Kyle Korver promašio svih deset pokušaja za tricu na utakmici.

Rocketsi su do 71 koša u prve 24 minute došli ponajviše zahvaljujući sjajnom postotku šuta za tricu (73 %) i lošoj obrani koju su igrali Hawksi. Houston je početkom druge četrvtine imao čak 19 koševa prednosti (48-27), ali Atlanta je čvršćom i pokretljivijom obranom u drugom poluvremenu nadoknadila zaostatak i stigla do vrijedne pobjede. Hawksi su drugio dio dvoboja dobili sa 65-44), iako je nastavljena šuterska agonija Kylea Korvera.

Najbolji šuter Atlante postigao je svega dva koša iz slobodnih bacanja, a promašio svih 11 pokušaja iz igre, od čega je 10 bi...
30. travanj 2024 12:39