Košarkaiznad obruča

Ubrali važne bodove u Gradskom vrtu: Zadar nije odigrao nešto posebno ali se pobjedi ne gleda u zube

14. listopada 2020. - 20:40

Zadrani su krenuli bez Aleksandra Bursaća koji je ozljeđen, no igrao je i to dobro mladi Brala. Kao momčad Zzadar radi umora nije ušao u igru očekujući, a ona se ogledala u dosta pogrešeka te bez koševa.

Otvorili su domaćini tricom Freya u trećoj minuti, da bi se izmjenjivali u vodstvu sve do poluvremena. Domaćini su pružili dobar otpor Zadru do 35. minuta kada se doslovno „ukazao“ Mavra postigao pet koševa pred sam kraj digao rezultat na 71:58. Na suprotnoj strani Jordano sa pet koševa iz dva napada smanjuje na 40 sekundi do kraja. Još malo pa drama no Mavra, Vuković i ostali otišli su do pobjede. Zadar nije odigrao bog zna kako no pobjedi se ne gleda u zube.

20. travanj 2024 00:15