Košarkaiskoristili priliku

Šibenka je ostala na maksimalnom učinku u domaćem prvenstvu: ‘Bila je ovo prava timska pobjeda‘

Piše Krešimir Gulin
23. listopada 2022. - 21:41

Šibenka je ostala na maksimalnom učinku u domaćem prvenstvu. Nakon Dinama i Gorice, Narančasti su svladali i Zabok. Premda, nije dobro počelo za domaćine. Iznimno raspoložen u otvaranju utakmice bio je Jacović koji je zabio četiri trice za redom. Kada mu se priključio i američki razigravač Garrett Zabok je otišao na plus devet (23:14).

Planove domaćem treneru Damiru Milačiću poremetila je i ozljeda koljena Bruna Rebića u ranoj fazi utakmice. Šibenčani baš imaju peh s ozljedama ove sezone, jer im je još u pripremama teško stradao Amerikanac Echols.

Tek u drugoj četvrtini Šibenka je pogodila svoje prve trice (Skorić, Pleadin i Klarin) te odmah uhvatila priključak (27:28). Zanimljivo, u prvom poluvremenu Narančasti su imali čak deset strijelaca, ali nitko nije ubacio vi...

01. svibanj 2024 18:35