Šarić ubacio 14 koševa u domaćoj pobjedi Oklahome, novi poraz Detroita

8. ožujka 2023. - 07:04

Hrvatski košarkaš Dario Šarić zabio je 14 koševa u domaćoj pobjedi Oklahoma City Thundera protiv aktualnog NBA prvaka Golden State Warriorsa sa 137-128. Dvoboj Thundera i Warriorsa u Paycom Centru pratilo je 16.142 gledatelja koji su mogli uživati u važnoj pobjedi domaćeg sastava u borbi za doigravanje.

Oklahoma je odlično otvorila utakmicu, povela je 13-2, no Warriorsi su okrenuli rezultat i stigli do prednosti 27-26. Uslijedila je nova serija domaćina koji je na koncu prve "runde" imao deset koševa viška (40-30). U drugoj četvrtini Thunder je imao i +14 (55-41), no Golden State je uspio izjednačiti na 60-60. Na poluvrijeme se otišlo sa četiri razlike za Oklahomu koja je u trećoj četvrtini imala i 11 razlike (101-90), ali se na ulazu u zadnju četvrtinu ušlo sa 105-99....

08. svibanj 2024 05:01