Šarić odličan, Wade još bolji: Sixersi poraženi u dramatičnoj završnici

28. veljače 2018. - 11:17

Philadelphia 76ers Darija Šarića sinoć su poraženi u gostima, bolji od njih su sa 102-101 bili domaći Miami Heat, a pobjedu im je donio Dwyane Wade koji je pogodio koš 5,9 sekundi prije kraja.

Wade je zabio 27 koševa za slavlje Miamija na utakmici na kojoj nisu ni u jendom trenutku imali prednost veću od tri koša. Goran Dragić je dodao 21 koš za Heat, a Tyler Johnson 16.

Najbolji kod Philadelphije bio je Joel Embiid sa 23 koša, a Dario Šarić je odigrao 35 minute i u tom je vremenu upisao 21 koš (šut iz igre 7/14, trice 3/7), sedam skokova, dvije asistsnecije i jednu ukradenu loptu.

Sixersi su imali prednost od deset koševa u zadnjoj četvrtini i imali su priliku pobijediti s košem na zvuk sirene, ali je JJ Redick promašio tricu.

Philadelphia sada sa 36 pobjeda i 25 poraz...

30. travanj 2024 14:23