NBA: Cleveland se muči, a Hrvati slabi

23. studenog 2014. - 15:10
Košarkaši San Antonija upisali su šestu pobjedu u posljednjih sedam utakmica, svladavši na domaćem terenu Brooklyn Netse sa 99-87, i to zahvaljujući odličnoj partiji trojca Parker, Green, Leonard.

Aktualni prvaci NBA lige bili su odlično raspoloženi, pa su već u 15. minuti imali 18 koševa prednosti. Kod Spursa Tony Parker je ubacio 22 koša, a Danny Green i Kawhi Leonard po 21. ,

U momčadi Netsa Deron Williams zabio je 24, a Mirza Teletović 22 poena, dok je hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović za 24 minute ostvario 2 poena, 2 skoka i 1 asistenciju. Ta dva koša postigao je iz slobodnih bacanja, dok mu je šut iz igre bio 0-7.

Povratak LeBrona Jamesa u Cleveland još je bez očekivanih rezultata, pa su Cavaliersi ubilježili četvrti uzastopni poraz, izgubivši kod kuće od Tor...
30. travanj 2024 14:15