Košarkaaba liga

Krka slavila na Gripama košem u posljednjim sekundama: Splićani su se izabrali braniti i nisu se uspjeli obraniti

11. prosinca 2020. - 22:20

Krka bivšeg trenera Splita Vladimira Anzulovića je slavila na Gripama košem Camphora 1,76 sekundi prije kraja. Pri rezultatu 78:78 na 23 sekunde do kraja uz loptu za goste Splićani su se izabrali braniti i nisu se uspjeli obraniti.

U posebnoj večeri kada se na žuti dres vratilo ime Jugoplastika košarkaši Splita izgubili su u dramatičnoj završnici važnu utakmicu, no na koncu realno ipak najviše zbog druge četvrtine kada je zabijao samo Toni. Tih deset minuta tijekom kojih su se napromašivali iz igre jer je samo dvaput zabio Perković (trice), ali i s linije slobodnih bacanja sa čak nevjerojatnih šest promašaja, u konačnici su „žute” stajali poraza od direktnog rivala u borbi za očuvanje prvoligaškog ABA statusa.

Hajduk promašuje penale, ali i Split. U drugoj četvrt...

25. travanj 2024 16:30