Leonard briljirao na gostovanju i doveo Toronto na korak do velikog finala

24. svibnja 2019. - 13:30

Nakon što su gubili sa 0-2 u finalu doigravanja Istočne konferencije, košarkaši Toronto Raptorsa su gostujućim trijumfom 105-99 uspjeli doći do vodstva 3-2 u pobjedama i sada su udaljeni jednu pobjedu od velikog finala NBA lige.

Milwaukee je većim dijelom utakmice bio u vodstvu, u trećoj četvrtini imao je 12 koševa prednosti, no u zadnju dionicu ušli su sa samo tri poena viška. Košarkaši Toronta preuzeli su kontrolu u zadnjoj četvrtini, poveli su sa osam koševa razlike (89-81), ali domaćini se nisu predavali, pa je 2 minute i 44 sekunde prije kraja rezultat bio poravnat (93-93).

To je ujedno bilo zadnje izjednačenje na utakmici, jer su do kraja susreta igrači Toronta držali vodstvo i na kraju slavili.

Ponovno je briljirao Kawhi Leonard, koji je zabio 35 koševa, od čega...

26. travanj 2024 22:25