Ukić sa sirenom donio pobjedu Cedeviti protiv Zadra

23. prosinca 2017. - 22:50
cedevita_zadar23-221217

U susretu 13. kola regionalne košarkaške ABA lige Cedevita je u Domu sportova svladala Zadar sa 102-101 (21-20, 21-27, 30-24, 15-16; 15-14) nakon produžetka.

Dva hrvatska predstavnika odigrala su sjajnu utakmicu punu preokreta, a pobjednički koš s istekom vremena u produžetku postigao je Roko-Leni Ukić koji je uspio položiti loptu kroz obruč nakon prodora.

Zadrani su propustili veliku priliku nastaviti niz pobjeda i protiv Cedevite, pred kraj treće četvrtine su vodili sa 68-56, ali je Cedevita serijom trica uspjela povesti sa 72-71 na kraju te dionice igre. Ipak, Zadar je preuzeo vodstvo i u četvrtoj četvrtini te imao napad za pobjedu, ali je Luka Božić u posljednjem napadu u četvrtoj četvrtini promašio tricu za pobjedu.

Gosti su poveli i u produžetku te su dvije minute pri...

27. travanj 2024 06:25