Košarkaht premijer liga

Alkar je upisao važne bodove u Zaboku, Brock je zabijao, skakao, asistirao...

Piše Mišo Gulić
17. listopada 2022. - 09:54

Važne bodove Alkar je upisao u Zaboku i tako ugodno iznenadio na otvaranju prvenstva s dvije pobjede.

Špranca je bila slična onoj protiv Gorice iz prošlog kola u Sinju. Naime, nakon relativno solidnog prvog dijela, ali i zaostatka (42:47), nastavak je ponudio sinjski uragan.

Minus od pet koševa na odmoru Alkar je anulirao u sjajnoj trećoj četvrtini koju je dobio rezultatom 23:8, da bi u 35. minuti poslije trice Brocka prednost dignuo i na velikih plus 14.

Činilo se da je tu priči kraj, ali tada je proradio i domaći Amerikanac Garrett, Zabok se primaknuo prvo na pet, a 20 sekundi do kraja i na dva razlike.

Brzi prekršaji u preostalom vremenu nisu domaćima donijeli ništa, Sinjani su bili neumoljivi i na kraju pobjedu proslavili na tribinama sa svojim vjernim Maliganima koji su...

25. travanj 2024 14:58