HajdukPropustili ste, pogledajte

Na kraju je bilo jako jednostavno: pogledajte golove kojima je Hajduk ubilježio novu prvenstvenu pobjedu

Piše R.R.
16. ožujka 2019. - 21:52
hajduk_rudes30-160319

Kada čujete 3:0 onda je jasno da je pobjeda bila više nego uvjerljiva. No do 80. minute bilo je malo živciranja gledatelja, puno propuštenog, dvije-tri opasne kontre gostiju. Nije baš bilo lako, ali vrlo brzo će svi zaboraviti. Najvažnije, tri gola za tri boda.

Dominacija Hajduka u prvom poluvremenu konačno se isplatila u 32. minuti kada je dugačku loptu iz obrane primirio Tahiraj, odlično prevario Banića, a onda je Caktaš samo "pokupio vrhnje" i loptu doslovce ugurao u mrežu.

U 80. minuti Bassel Jradi je po tko zna koji put prošao po boku, ovaj put je odlično ubacio na desetak metara prizemnu loptu gdje je Brazilac Jairo primirio i snažnim udarcem postigao gol za povećanje vodstva.

U 90. minuti crveni karton (drugi žuti u samo tri minute) je dobio igrač "bijelih" Ukrajina...

16. travanj 2024 13:03