Hajdukdobra najava

Druga momčad Bijelih u posljednjoj provjeri pred početak prvenstva visoko porazila Solin

Piše PSD
10. kolovoza 2019. - 22:06

Hajduk II pobijedio je Solina s 4:1 u posljednjoj pripremnoj utakmici pred početak natjecanja u 2. HNL.  Bijeli su u vodstvo došli već u trećoj minuti. Jurica Pršir je šutirao iskosa sa 17 m i lopta je ispod vratara domaćih Ante Topića odskakutala u mrežu. Dvije velike prilike gosti su imali u osmoj i devetoj minuti, najprije je Jurica Bajić lijepo gurnuo loptu u prazan prostor, a Leon Kreković lobovao domaćeg vratara i promašio vrata za nekoliko centimetara. Potom je lijepu kombinaciju s nekoliko dodavanja iz prve završio Michele Šego nepreciznim udarcem. U 11. minuti Kreković je lijepo prošao po lijevoj strani i ubacio jaku prizemnu loptu, a Šego je na drugoj vratnici iz blizine poslao u mrežu.

Razigrao se Kreković nakon ove asistencije i potom čak četiri puta doveo ...

26. travanj 2024 19:19