Domaći nogometSTRUČNO OKO

Vrijednost je kad petorica igrača zabiju po gol

29. ožujka 2015. - 13:11
I prije nego što je izbornik izjavio da je nezadovoljan igrom, ja sam promislio isto. Rezultat je bio puno bolji nego igra. Nedostajalo je protoka lopte, kombinatorike i agresivnosti. Na koncu je presudila individualna kvaliteta naših pojedinaca koji su kažnjavali suparničke pogreške. O našoj kvaliteti dovoljno govori da je pet golova postiglo pet različitih igrača!

Norvežani su u početku vršili visoki pritisak na Modriću. Nisu mu dopuštali da razvija igru. Imali smo sreće što je Brozović izvanrednim golom otvorio špinu, jer je Norveška bolje stajala u prvom poluvremenu. Naš je najbolji period bio prvih 15-20 minuta u drugom dijelu. Pogodak Perišića prelomio je susret. Po meni je najbolji dojam, osim Perišića, ostavio Subašić. To govori da su i oni imali svoje šanse, a naravno i ...
30. travanj 2024 21:10