Domaći nogometblijed nastup

Težak poraz Rijeke u Alkmaaru: plan za utakmicu se vrlo brzo srušio, nakon sat vremena je bio pravi potop

29. listopada 2020. - 23:08

Nogometaši Rijeke u susretu su 2. kola skupine F Europske lige na gostovanju kod AZ-a u Alkmaaru uvjerljivo izgubili sa 1-4 (0-2).

Strijelci za nizozemski sastav bili su Koopmeiners (6-11m), Gudmundsson (20, 60) i Karlsson (51), dok je poraz Rijeke ublažio Kulenović (72).

Riječani su u Alkmaaru vrlo brzo pali u veliki rezultatski zaostatak, već nakon 20 minuta bilo je 2-0 za domaći sastav koji je potom mirno držao prednost, a s još dva pogotka početkom nastavka stigao i do visoke pobjede.

Plan igre koji je Rijekin trener Simon Rožman pripremio za utakmicu u Alkmaaru urušio se nakon samo pet minuta, De Wit je krenuo na jedno dubinsko proigravanje, utrčao u kazneni prostor Rijeke gdje ga je nespretno sapleo Velkovski te je ruski sudac Ivanov pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač ...

10. svibanj 2024 13:57