Puljani završili sezonu pobjedom, Beljo blistao i srušio Slaven Belupo

20. svibnja 2022. - 20:17

Nogometaši Istre 1961 od sezone su se oprostili domaćom pobjedom. U ogledu 36. kola Prve HNL Istra 1961 na domaćem terenu je svladala Slaven Belupo 3-1 (0-0).

Bila je to prva pobjeda Istre 1961 nakon 28. siječnja (Gorica), a između ta dva slavlja pulska momčad je ostvarila sedam neodlučenih rezultata i sedam poraza. Svi su golovi postignuti u nastavku susreta, a igrač utakmice bio je domaći napadač Dion Drena Beljo koji je dao dva gola. Još je jedan za Istru 1961 dodao Bande, a za goste Zvonarek.

U prvom poluvremenu se igralo otvoreno te su obje momčadi prijetile, no nekoliko dobrih pokušaja s obje strane nisu završavali pogocima.

Utakmica je prelomljena početkom drugog poluvremena. Prvo je Paracki napravio prekršaj na Mlinaru nakon kojeg je Dion Drena Beljo u 48. minuti bio ...

16. travanj 2024 20:08