Domaći nogomettreća liga

Nakon rovovske bitke Split dobio derbi protiv Pločana

Piše PSD
29. svibnja 2021. - 20:16

Split je s 1:0 dobio derbi protiv Pločana koji su se nadali tituli prvaka Treće HNL Jug, a sada više ne ovise sami o sebi, a domaći su poskočili na četvrto mjesto.

Pogodak odluke postigao je glavom Argentinac Alvarez nakon odličnoga ubačaja Tomičića iz kornera.

Domaćima je pripalo prvo poluvrijeme,odnosno njegov prvi dio prema stvorenim prilikama, ali se u se potom probudili i gosti, koji su na 0:0 imali veliki promašaj s tri metra (Raič) i još nekoliko prigoda koje je skinuo odlični vratar Jelić.

Sjajnu partiju odigrao je i mladi Južnokorejac Yun koji je jednom bio blizu golu, a u nastavku je presudila Splitova koncentracija u obrani predvođenoj zapovjednikom Mariom Mornarom i sjajnim Jelićem koji je poskidao sve prigode gostiju u čijim redovima su raspoloženi bili Paponja...

26. travanj 2024 20:44