Domaći nogometpartija života

Marko Musulin glavna je priča trećeligaškog vikenda u Dalmaciji: pobjedi njegova Jadrana LP nad Vodicama postigao je četiri pogotka i namjestio još dva!

Piše Vedran Babić
20. rujna 2021. - 11:38

Marko Musulin glavna je priča trećeligaškog vikenda u Dalmaciji. U pobjedi njegova Jadrana LP nad Vodicama 7:2 postigao je četiri pogotka i namjestio još dva! Partija za desetku, partija života.

- Prvi put da sam zabio više od dva gola na utakmici, prvi hat-trick, sve. Najbolja utakmica u karijeri! - javio nam se iz Ploča slavljenik Marko.

Rano vodstvo gostiju iz Vodica kao da je razljutilo, razjarilo vodeću momčad lige. Već do poluvremena bilo je 3:1, a u nastavku se Jadranu potpuno otvorilo i završilo je nevjerojatnih 7:2. Marko Musulin poentirao je u 16., 32., 66. i 88. minuti, a asistirao je Ivoru Krešiću u 18. te bratu blizancu Martinu u 90. minuti. Jedini pogodak u kojemu Marko nije imao prste postigao je Abel Kalfić iz jedanaesterca u 83.