Junak poražen na gostovanju, Kustošija pobjednički gol zabila u sudačkoj nadoknadi

Piše Mišo Gulić
3. listopada 2020. - 18:15

Junak je u Zagrebu odigrao čak osmu utakmicu u posljednja 24 dana u kojoj je na kraju poražen golom iz 93. minute. Imala je sinjska momčad i vodstvo od 20. minute, zabio je Stipe Barać na asistenciju Bašić Šiška, ali u 36. za domaće je pogodio Barada (1:1).

Osam minuta nakon povratka iz svlačionica sudac je dosudio kazneni udarac za domaće, a za preokret Kustošije strijelac je bio Ljubanović. Desetak minuta prije kraja borbeni Junak se vraća i to nakon ubačaja iz prekida s lijeve strane, da bi nakon nekoliko odbijanaca za 2:2 ponovno strijelac bio Stipe Barać.

Na kraju šok za Sinjane. Igrala se treća minuta sudačke nadoknade, očajnički ubačaj domaćih pronašao je pred golom Jurčeca koji takvu priliku ne propušta i svojoj momčadi donosi sva tri boda.

24. travanj 2024 22:54