Domaći nogometremi na maksimiru

Dinamo kiksao kod kuće protiv Istre: gosti poveli u 79., Dino Perić spasio bod Modrima pet minuta kasnije

24. listopada 2021. - 17:03

Nogometaši Dinama ostali su bez očekivanih domaćih bodova u 13. kolu Prve HNL. Dvoboj na maksimirskom stadionu Dinama i Istre 1961 završio je bez pobjednika (1-1).

Oba pogotka su postignuta u završnom dijelu dvoboja. Gosti su poveli u 79. minuti kada je zabio Dion Drena Beljo, dok je Dino Perić izjednačio u 84. minuti.

Od samog početka Dinamo je stisnuo pulsku momčad, ali nije to bila neizdrživa inicijativa za goste. U 6. minuti je prvi zaprijetio Andrić, potom je pokušao Baturina, dok je u 26. minuti poništen pogodak Andriću zbog zaleđa.

Vratar Istre 1961 Lučić je djelovao od prve minute vrlo sigurno tako da je zaustavio sve ono što su igrači Dinama uputili u okvir vrata. Pred kraj poluvremena opet je zaprijetio Andrić, potom i Oršić, ali ostalo je 0-0.