Rijeka poražena od Danaca u Portugalu

Piše SN
29. siječnja 2018. - 20:19
nkrijeka_pripreme21-080118

Nogometaši Rijeke odigrali su i prvu utakmicu na pripremama u portugalskoj Albufeiri. Aktualni prvak Hrvatske prošle je sezone osvojio Atlantic Cup, no budući da je finale istog na rasporedu 5. veljače, a momčad Matjaža Keka pripreme završava dva dana ranije, neće imati priliku obraniti naslov već će samo odigrati dvije utakmice.

Danski Aarhus prošle je sezone stradao 3:0 golovima Mateija i Gorgona, no današnja Rijeka je drugačija i slaže neku novu momčad pa je i rezultat bio drugačiji. Momčad iz Danske slavila je 2:1, a golove za Dance zabili su Sana u 45. minuti iz penala te Pedersen u 54. minuti. Precizan za Rijeku bio je Ristovski u 73. minuti.

Rijeka je po jakom vjetru dobro otvorila i imala nekoliko prilika, a najbolju nije iskoristio Puljić u 37. minuti kada je nak...

26. travanj 2024 13:13