Badelj sjajnim prvijencem inicirao preokret svog HSV-a

24. studenog 2013. - 18:54
Hrvatski nogometaš Milan Badelj postigao je svoj premijerni bundesligaški gol ove sezone u sklopu 13. kola u utakmici u kojoj je njegov HSV slavio 3-1 domaću pobjedu nad Hannoverom.

Badelj je postigao prvi gol za HSV, u tom trenutku za 1-1. U 31. minuti Hannoverov je vratar Zieler boksao HSV-ovo ubacivanje iz kaznenog prostora i pritom je izletio s gola, a Badelj je odbijenu loptu volejem s nekih 20-ak metara pospremio u mrežu.

Bio mu je to prvi bundesligaški gol od 27. studenog prošle godine kada je zatresao mrežu Schalkea.

Preostala dva gola za HSV zabili su Maximilian Beister i Hakan Calhanoglu, dok je jedini gol za Hannover postigao Szabolcs Huszti.

Badelj je inače kao i Ivo Iličević odigrao svih 90 minuta za HSV, dok je Hannoveru u završnici ...
30. travanj 2024 18:51