Ostalovrije nezadovoljstvo

Čelnicima pločanskog Jadrana prelila se čaša gorčine: Uvijek smo krivce za loš rezultat tražili u sebi i svojim redovima, ali više ne možemo šutiti

Piše Branko Kulidžan
23. listopada 2018. - 20:29
NK Jadran Luka Ploče

Nismo do sada istupali jer smo uvijek krivce za loš rezultat tražili u sebi i svojim redovima, ali više ne možemo šutiti - piše na službenim stranicama kluba.

Krenimo redom Jadran LP sa posljednjeg gostovanja iz Ivanbegovine se vratio sa jednim bodom i gorčinom vjerujući da su oba pogodka domaći nogometaši postigli zahvaljujući greškama Ante Terzića glavog suca susreta. Iako su imali vodstvo od 2:0 u prvom poluvremenu, početkom drugog poluvremena najprije su nogometaši Kamena postigli svoj prvi pogodak po mišljenju Pločana kojem je predhodio prije očigledan prekršaj domačeg igrača, da bi samo 6. minuta kasnije sudac pokazao na bijelu točku za domaće nogometaše sa obrazloženjem da je igrač Jadrana LP u kaznenom prostoru igrao rukom što je pod velikim znakom pitanja....

26. travanj 2024 13:30