Viceprvakinja svijeta zauzela sedmo mjesto na judaškom Grand slamu: ‘Razočarana sam jer znam da sam mogla puno bolje‘

17. veljače 2023. - 18:31

Viceprvakinja svijeta, 21-godišnja Lara Cvjetko iz JK Solin osvojila je sedmo mjesto na jakom džudaškom Grand Slam turniru u Tel Avivu.

Cvjetko je Shlomo Areni, koja je ugostila 398 natjecatelja iz 52 države, odradila četiri borbe u kategoriji do 70 kilograma, a sve su išle na golden score.

U 1. kolu je svladala Šveđanku Bergholm, a u drugom Turkinju Fidan Ogel, da bi u četvrtfinalu izgubila od aktualne olimpijske prvakinje Francuskinje Margaux Pinot. U repasažu je od Splićanke bolja bila i Talijanka Martina Esposito.

- Trenutno sam dosta tužna i razočarana jer sam znala da sam mogla puno bolje, da sam mogla doći do medalje. Zadnje dvije borbe nisam odradila to što sam trebala i dopuštala sam protivnicama da plasiraju svoje napade, da vode ritam borbe. Nisam se držala taktike u ...

27. travanj 2024 15:49