Bivša manekenka i prva dama Carla Bruni ovog je vikenda stigla u francuski Cannes na projekciju filma "Trokut tuge", švedskog redatelja Rubena Östlunda. Zasjala je u lila haljini s tankim naramenicama brenda Céline, outfit je uljepšao nakit s potpisom Bulgari.
Dolaskom na vrh stepenica Palais des Festivals lijepa je Carla prekršila dva važna pravila cannskog festivala koja su već godinama aktualna: izvadila je električnu cigaretu, a nekoliko trenutaka nakon toga i mobitel što se nije svidjelo predsjedniku festivala Thierryju Fremauxu. Čak je napravila i selfie s Fremauxom.
Vjerujemo da će Carla Bruni zapamtiti oba pravila za svoje sljedeće pojavljivanje na crvenom tepihu festivala u Cannesu, a prema rasporedu to bi trebalo biti već sljedećeg tjedna.