StoryEditorOCM
Hrvatskaoštre riječi

Milanović u Petrinji: Plenković je najodgovorniji što obnova ide sporo, da je nešto napravio paradirao bi na bijelom konju

Piše Hina
29. prosinca 2021. - 14:29

Predsjednik Republike Zoran Milanović ustvrdio je u srijedu prilikom obilaska Sisačko-moslavačke županije da obnova nakon potresa ide sporo, najveći problem je organizacija i upravljanje krizom, a kao najodgovornijeg je prozvao premijera Andreja Plenkovića. 

„Stvari idu sporo, ako se nešto promjeni za par mjeseci dobro, no već je puno toga trebalo biti završeno”, izjavio je Milanović prilikom obilaska Gline.

Konstatirao je da se dosta novca potrošilo, a da se malo toga vidi.

„Ovdje Tomo Medved provodi dane i stavlja svoju kožu na razboj, a nema pravi utjecaj jer ne odlučuje o ključnim stvarima”, kazao je Milanović dodavši kako nema opravdanja za to što ljudi i dalje ovise o donacijama i što im kuće još nisu započete.

Naveo je kao primjer zgradu u sisačkom n...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
30. lipanj 2026 08:06