Strani nogometzavršni obračun

Rusi stižu na odlučujući susret, a izbornik Karpin poručuje: Nemam potrebe dodatno motivirati igrače za Hrvatsku

11. studenog 2021. - 22:50

Ruska nogometna reprezentacija u susretu je pretposljednjeg, 9. kola skupine H kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2022. u Kataru kao domaćin u Sankt Peterburgu svladala Cipar s uvjerljivih 6-0 zadržavši prvo mjesto uoči gostovanja u Splitu.

Rusija je povela već u 4. minuti golom Jerohina, da bi susret bio riješen početkom drugog dijela kada je u razdoblju od 55. do 62. minute Rusija postigla tri pogotka, a strijelci su bili Molov (55), Mostovoj (56) i Sutormin (62). Pred kraj susreta  pobjedu su potvrdili Zabolotni (82) i Jerohin svojim drugim golom u 87. minuti.

Ruski izbornik Valerij Karpin nije bio zadovoljan igrom svoje ekipe u prvom poluvremenu, no u nastavku je "Zbornaja" odigrala odlično.

- Nije mi se svidjelo prvo poluvrijeme, ali nisam ni morao puno govorit...

18. travanj 2024 12:27