Znao je i Červar da Balić nije od grljenja

26. siječnja 2011. - 12:32
Pobjednik ove utakmice i sigurni sudionik kvalifikacija za Olimpijske igre u Londonu odlučen je u prvih 16 minuta koje je Poljska dobila sa 7:6. Zvuči suludo, ali je tako. Jer ako ti u tih 16 minuta protivnički vratar Szmal obrani čak devet lopti, a oba tvoja niti jednu, ako 6 od tih 16 minuta odigraš s igračem manje, i gubiš samo s jednim golom razlike onda si – dobio utakmicu.

Poljaci su već tada propustili priliku koju su im naši ponudili na otvaranju utakmice, imati devet obrana vratara više, šest minuta igrača više i voditi samo sa 7:6..., piši propalo!

Vidio sam puno čudnih utakmica, ne samo u rukometu. Ali ova je, statistički gledano, bila neobjašnjiva. Ajmo se još malo igrati s brojevima. Hrvatska je u prvome poluvremenu imali devet obrana vratara manje (4:13) i de...
26. travanj 2024 22:34